Smaczne jedzenie z pięknym widokiem

restauracja

Być nad morzem i nie zjeść ryby? To praktycznie niemożliwe. Restauracja Mikado zaprasza do skosztowania rybnych specjałów w pięknej scenerii. Lokal jest położony tuż przy nadmorskiej promenadzie skąd rozpościera się piękny widok na okoliczną plażę i morskie fale. Posiłek można zjeść w głównej sali albo na jednym z dwóch tarasów. Zapraszamy na kolację przy zachodzie słońca.

Karta oferuje przede wszystkim dania rybne. Począwszy od przystawek, które wprowadzają w nadmorskie smaki, poprzez zupy, aż po dania główne, można spróbować najlepszych w tej części wybrzeża dorszy, śledzi i sandaczy. Osoby preferujące dania mięsne także znajdą coś dla siebie. Całość uzupełnia propozycja pizzy i makaronów, które przypadną do gusty każdemu. Restauracja zlokalizowana w popularnym nadmorskim kurorcie pamięta także o najmłodszych, do których skierowane jest osobne menu. Porcje są odpowiednio mniejsze i dostosowane do ulubionych dziecięcych smaków. Restauracja zaprasza także na coś słodkiego w towarzystwie wybornej kawy. Posiłek można zwieńczyć lampką wina lub drinkiem przygotowanym przez profesjonalnego barmana. 

Gdzie szukać dobrej restauracji?

Restauracja z widokiem na morze to dobry wybór zarówno na romantyczną kolację, jak i obiad w rodzinnym gronie. Jasne, przestronne wnętrze nawiązujące do piękne krajobrazu za oknem zachęca do spokojnego biesiadowania. Lokal znajduje się w samym sercu Kołobrzegu, przy Bulwarze Jana Szymańskiego. Położone nieopodal molo zachęca do spacerów.

Restauracja wyróżnia się pięknym położeniem oraz dużymi oknami, które zapewniają niezapomniany widok o każdej porze roku. Wyglądając na zewnątrz można zobaczyć największe atrakcje okolicy, jak latarnia morska, czy okoliczna promenada. Jest to zatem idealne miejsce na smaczny posiłek po morskich kąpielach lub długich spacerach brzegiem morza. 

Świeżość i smak potraw

Restauracja korzysta ze świeżych, sezonowych produktów. Ryby pochodzą z miejscowych połowów, zaś owoce i warzywa z okolicznych gospodarstw. Pewne źródło oraz krótki transport sprawiają, że przyrządzane dania są pełne smaku i tworzą niezapomniane kompozycje. Restauracja stawia zarówno na sprawdzone klasyki, jak słynne fish and chips, ale też przygotowuje autorskie wariacje. Karta dań jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. 

Restauracja Mikado w Kołobrzegu zaprasza na obiad lub kolację w pięknym otoczeniu okolicznej plaży i morskich fal Bałtyku.