Bezpieczna i komfortowa placówka dla bliskiej Ci osoby

dom seniora

Dom seniora nad polskim morzem – wymarzone położenie placówki opiekuńczej

Dom seniora  JASO jest położony w miejscowości Grzybów / k. Kołobrzegu. Grzybowo to miejscowość o niezwykłych krajobrazach i urokliwości. Gwarantuje nam niezapomniane krajobrazy przyrodnicze. Atutem lokalizacji jest mikroklimat oraz powietrze bogate w mikroelementy mające wpływ na nasze zdrowie. Placówka posiada 4-letnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Z roku na rok udoskonala swoją ofertę i gwarantuje swoim podopiecznym odpowiednią opiekę i pomoc medyczną. Zapewnia pobyt pełen ciepła i zrozumienia w domowej atmosferze. 

W całości przysposobiony dla osób starszych. Jeden z najnowocześniejszych domów seniora w Polsce.

JASO został dostosowany do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Budynek nie posiada żadnych barier architektonicznych. Został zaprojektowany tak, aby nie utrudniać podopiecznym przemieszczania się. Wnętrze domu również zapewnia komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Korytarze oraz wejścia zostały poszerzone. Zamontowane zostały interkomy umożliwiające szybki kontakt z personelem. Obiekt wyposażony został również w nowoczesne windy i wszelkie potrzebne zabezpieczenia przeciwpożarowe czy antywłamaniowe. Specjalistyczne uchwyty i odpowiednio dostosowane meble mają ułatwić poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności.

Dom seniora Polska stawia szczególny nacisk na to, aby seniorzy czuli się komfortowo. Została więc dobra odpowiednia kolorystyka oraz dekoracje. Pastelowe i stonowane barwy wypływają kojąco na pensjonariuszy.  

Fachowy, doświadczony i pełen serdeczności personel

Kadra składa się z osób posiadających odpowiednie doświadczenie i wykształcenie. Personel ma kwalifikację uprawniające do opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Każda z osób jest empatyczna, cierpliwa i pełna czułości. Pracujący tutaj ludzie, wykonują swój zawód z powołaniem. Dzięki temu między seniorami a personelem tworzy się przyjazna atmosfera. Do dyspozycji podopiecznych jest zespół medyczny, składający się z wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz psychologów. Dodatkowo również żywienie jest dopasowane indywidualnie do każdego seniora. 

Bogata oferta opieki dla seniorów 

Świadczone usługi dom seniora Polska, są całkowicie indywidualnie dobierane dla pensjonariusza. W ofercie dostępne są pobyty stałe i pobyty wakacyjne. Do wyboru są pokoje 1- osobowe lub 2- osobowe. Wyposażone są w zależności od potrzeb, np. mogą posiadać sprzęty rehabilitacyjne. Cena ustalana jest również indywidualnie. Ma na nią wpływ termin pobyty oraz samodzielność podopiecznego. 

Pobyt oferowany jest dla osób:

  1. W stanie ogólnym dobrym,
  2. Po przebytych udarach, z zaburzeniami neurologicznymi,
  3. Chorujących na Alzheimera lub inne choroby charakterystycznych dla wieku.