Domki letniskowe i ośrodek nad morzem z basenem oraz aquaparkiem

domki letniskowe w Łazach

Szukasz komfortowego i nowoczesnego miejsca na rodzinne wakacje, w którym nie ma nudy i zawsze dopisuje humor, a atrakcji do wyboru jest cały wachlarz? Jeśli tak, koniecznie odwiedź ośrodek nad morzem z basenem w Łazach!

Wygoda i dobra zabawa podczas wakacji to niezwykle ważna rzecz! Zwłaszcza podczas  rodzinnych wakacji, kiedy wyzwaniem może być pogodzenie potrzeb i pomysłów wszystkich członków rodziny. Warto wybrać miejsce, w którym i mali i duzi znajdą dla siebie ciekawe zajęcia i nie będą narzekać na nudę. Na szczęście mamy takie miejsca nad polskim morzem! 

Nowoczesny resort w Łazach tuż przy plaży

Holiday Golden Resort to komfortowy i nowoczesny ośrodek nad morzem z basenem i aquaparkiem. Położenie zaledwie 50 metrów od piaszczystej plaży sprawia, że lokalizacja jest wprost idealna. Na gości czekają wygodne miejsca noclegowe, do wyboru w pensjonacie lub bungalowie, można również wynająć domki. Łazy to spokojna nadmorska miejscowość, w której bez problemu można odpocząć i zwolnić tempo. Nawet w sezonie nie spotkamy tutaj tłumów takich jak w popularnych, dużych kurortach. Bezpieczne noclegi we w pełni wyposażonych domkach letniskowych w Łazach pozwalają również na zachowanie prywatności podczas pobytu. Alternatywą jest zakwaterowanie w pensjonacie, który oferuje gościom komfortowe pokoje. Jeśli jednak podróżujemy większą grupą lub z dziećmi, najlepszym wyborem będą domki letniskowe w Łazach, w dodatku położone przy plaży! 

wypoczynek w Łazach

Moc atrakcji – aquapark i basen w Łazach 

Ośrodek Holiday Golden Resort, poza idealną lokalizacją tuż nad morzem, posiada wiele atrakcji, a najbardziej znanymi i lubianymi są basen i aquapark. Miejsca te z powodzeniem zapewniają rozrywkę małym i dużym, dzięki czemu goście mogą liczyć na niezapomniane wrażenia i wspaniałe wspomnienia! Aquapark w Łazach znany jest w całej okolicy i co roku przyciąga nie tylko turystów, ale i osoby mieszkające w pobliżu. Wymyślne zjeżdżalnie czy wodny plac zabaw to tylko niektóre z rewelacji, które czekają w aquaparku. Nieopodal znajduje się także basen rekreacyjny położony na terenie ośrodka w niewielkiej odległości od morza. Basen, a właściwie dwa baseny, posiadają wydzielone strefy z brodzikami dziecięcymi o różnej głębokości, co sprawia, że są idealnym miejscem do zabawy dla maluchów. Poza wspomnianymi wodnymi atrakcjami, w Holiday Goden Resort czekają liczne gry i zabawy oraz doświadczeni animatorzy, którzy dbają o dobre samopoczucie i uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, ale i ich rodziców. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy warto odwiedzić ten ośrodek nad morzem w Łazach, zapraszamy na stronę https://www.holidaygoldenresort.pl/!