Senior nad polskim morzem – wypoczynek i rehabilitacja

wyjazd nad morze dla seniorów

Najlepsze hotele nad polskim morzem, długie listy atrakcji i atmosfera, której nie da się powtórzyć… To wszystko czeka na seniorów decydujących się na wyjazd wypoczynkowo-rehabilitacyjny z firmą Urlop Bez Granic. Całe wydarzenie odbędzie się pod okiem doświadczonych opiekunek i pielęgniarek, które od lat pomagają osobom starszym. Ktoś z Twoich bliskich potrzebuje takiego wyjazdu? Sprawdź, jaką przyjemność możesz mu sprawić.

Wczasy nad polskim morzem dla seniorów

Wyjazd z Urlopem Bez Granic to tygodniowy pobyt nad polskim morzem. Oprócz wartościowego wypoczynku na seniorów czekają zajęcia rehabilitacyjne. Program wczasów został skonstruowany w ten sposób, aby zaspokoić wszystkie potrzeby seniorów. Nie jest on zbyt intensywny, jednak z pewnością nawet najbardziej szalone osoby starsze nie będą się nudzić.

Co można znaleźć w ofercie wyjazdu? 7 noclegów zazwyczaj w pokojach 2-osobowych, dzięki czemu senior ma dużą przestrzeń prywatną. Codziennie podawane są także 3 posiłki. Podczas pobytu nad morzem jest możliwość skorzystania z konsultacji lekarskiej, serii zabiegów, basenów, saun, jacuzzi i siłowni. Seniorzy zostaną również zabrani na wycieczki po okolicy z wykwalifikowanym przewodnikiem. Z pewnością więc nie będą się nudzić!

Zalety wyjazdu dla seniorów

Wyjazd nad polskie morze to dla seniora możliwość wypoczynku i naładowania baterii. Na miejscu spotka swoich rówieśników, z którymi być może już dawno nie miał kontaktu ze względu na pandemię. To świetny prezent dla Twoich rodziców lub dziadków, który z pewnością bardziej przypadnie im do gustu niż kolejny kosz słodyczy na święta. Wyjazd dedykowany seniorom to także gwarancja odpowiedniej opieki.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Nad prawidłowym przebiegiem turnusu będzie czuwać wykwalifikowany personel. Seniorom zostaną udostępnione usługi lekarza, pielęgniarek i doświadczonych opiekunów. Możesz być pewien/pewna, że nikomu włos z głowy nie spadnie! Obsługa będzie na bieżąco kontrolować seniorów oraz dbać o spełnianie ich potrzeb. Twoi bliscy wrócą bezpiecznie do domu radośni i w 100% wypoczęci.

Zdrowie też się liczy

Wyjazd nad polskie morze z Urlop Bez Granic to nie tylko wypoczynek, choć jest go bez liku. Wczasy zostały połączone z turnusem rehabilitacyjnym, którego celem jest poprawa zdrowia seniorów. Po indywidualnej konsultacji z lekarzem dla każdej osoby starszej zostanie przygotowany plan treningowy, masaże oraz odpowiednie zabiegi. Są to między innymi kąpiele, okłady borowinowe, krioterapia czy ultradźwięki.

Szczegóły wyjazdu dostępne na stronie https://urlopbezgranic.pl/wakacje-dla-seniorow-nad-morzem/.