Najlepsze wycieczki po Wielkiej Brytanii

wielka brytania

Będąc stosunkowo małym krajem, Wielka Brytania jest idealnym miejscem dla miłośników wycieczek samochodowych. Całe doświadczenie jest wspaniałe, gdy słuchasz muzyki, rozmawiasz, zatrzymujesz się na stacjach paliw, jeździsz autostradami, a nawet podczas zwiedzania Wielkiej Brytanii. Na wsi w Wielkiej Brytanii lub poza miastami , ma jedne z najpiękniejszych obszarów wiejskich, zwłaszcza w malowniczych trasach. Najlepsze okazje na wycieczkę są zwykle podczas letnich wakacji. Jeśli rozpoczniesz podróż od lądowania na dużym lotnisku, takim jak Heathrow, możesz rozważyć wynajęcie samochodu w Londynie , który również ma wiele do zaoferowania. Niektóre z najlepszych wycieczek samochodowych w Wielkiej Brytanii to:

Trójkąt EVO

Trójkąt EVO ma swoją nazwę od trójkąta utworzonego przez A543, A5 i B4501. Znajduje się w północnej Walii, w sercu Denbigh Moors. To ulubione regiony do testowania samochodów, szczególnie dla magazynu EVO. Drogi są niesamowite, a wraz ze wspaniałą scenerią z pewnością przeżyjesz najlepszą wycieczkę.

Dartmoor

Jest to jedno z najlepszych miejsc na wycieczkę, gdy zobaczysz jedne z najlepszych widoków w Wielkiej Brytanii. Jadąc przez Dartmoor, prawie wszędzie znajdziesz puby i bary. Dartmoor oferuje również wspaniałe możliwości biwakowania, poza tym, że nie znajduje się daleko od plaży. Jest to idealne miejsce dla miłośników wycieczek samochodowych.

Kot i skrzypce

Jest to uważane za jedną z „najbardziej zgiętych” dróg w całej Wielkiej Brytanii. Nazwa pochodzi od karczmy znajdującej się na szczycie, o której mówi się, że jest drugim co do wielkości w Wielkiej Brytanii. Jest wiele rzeczy do zobaczenia podczas podróży samochodem po kotach i skrzypcach. Zwiedzający mają wspaniałe widoki na Manchester, Cheshire Plain oraz Peak District Park.

Penrith do Haydon

Jakiś czas temu AA nazwał tę trasę z Penrith do Haydon najlepszą drogą do jazdy w całej Wielkiej Brytanii. Ta droga jest bardzo popularna, szczególnie w sezonie letnim. Przejazd tą trasą prowadzi obok Parku Narodowego Northumberland, a także przez kilka sennych miast. Oprócz wspaniałych widoków można również przejechać kilka mostów.

Wąwóz Cheddar

Jeśli wybierasz się w podróż do Zachodniego Kraju, najlepszym sposobem na zrobienie tego jest Wąwóz Cheddar, zamiast jechać prosto do Styksu. Wąwóz Cheddar jest bardzo popularny wśród wielu atrakcji turystycznych, a także ze względu na swój charakterystyczny lokalny cydr. Znajduje się w niewielkiej odległości od Bristolu i niedaleko wybrzeża.

St. Ives do St. Just

Jest to popularna trasa na południowo-zachodnim wybrzeżu i w Kornwalii. Trasa z St. Ives do St. Just jest popularna, szczególnie ze względu na duży widok na morze, gdy omija to miejsce wokół Penzance. Jest to zdecydowanie trasa wycieczki, którą można sprawdzić.

W Wielkiej Brytanii istnieje wiele innych wspaniałych wycieczek samochodowych . Niektóre inne trasy obejmują Woodhead Pass, Invergarry do Skye, Abergwesyn Mountain Road i Snake Pass. Zacznij planować udaną zabawę podczas niektórych z tych wspaniałych wycieczek samochodowych podczas następnych letnich wakacji.