Hotel tylko dla dorosłych? Poznaj Quadrille

hoteldla dorosłych

Quadrille Conference & SPA to luksusowy hotel, przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Ten wyjątkowy budynek posiada niesamowite wnętrze, zaprojektowany tak, aby imitował bajkowe wnętrza z powieści Lewisa Carolla pt. “Alicja w Krainie Czarów”. Czym wyróżnia się ten hotel i co warto o nim wiedzieć? Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się więcej. Zapraszamy do lektury!

Hotel Quadrille – jak powstał?

Hotel Quadrille został stworzony na podstawie wyobrażeń sióstr – Martyny oraz Anny Górskim. Do powstania tego eleganckiego, niesamowitego i niespotykanego miejsca przyczyniła się sesja zdjęciowa, odbywająca się we wnętrzu pałacu przed jego remontem i całkowitą zmianą wyglądu. Tematem tej sesji była “Alicja w Krainie Czarów” – powieść, którą w młodym wieku czytały panie Górskie. Nazwa hotelu nawiązuje natomiast do tańca, który został opisany w tej książce. Hotel ten jest wyposażony w ekskluzywną restaurację, dobrze wyposażoną część przeznaczoną do konferencji oraz spotkań, spa wraz z basenem, sprzęt na wysokim poziomie, dwanaście apartamentów oraz dwadzieścia jeden pokoi o biznesowej klasie. Wnętrze budynku jest zaprojektowane tak, że na wiele sposobów nawiązuje on do bajkowej krainy Alicji. Zostało ono zaprojektowane przez architekt Magdalenę Czauderną we współpracy z siostrami Górskimi, które nadzorowały cały projekt i dbały o nawet najmniejsze detale.

Restauracja “Biały Królik”

W Quadrille, hotelu o najwyższych standardach, znajduje się wyjątkowa restauracja “Biały Królik”. Przygotowywane są w niej smakowite dania opierające się o specjały regionalne. O wygląd serwowanych potraw oraz ich niezapomniany smak dba szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem – Marcin Popielarz, który swoją wiedzę wzbogacał w wybitnych europejskich restauracjach honorowanych gwiazdami Michelin.

Apartamenty w Quadrille

Wyjątkowy pałac powstały dzięki inicjatywie pań Górskich wpasowuje się w gusta i wymagania różnych klientów. Dlatego też hotel Quadrille posiada dwanaście urządzonych oryginalnie i bajkowo apartamentów. Aranżacja każdego z nich odnosi się do innych kultur, jednakże pomimo tego, iż nie są one urządzone w tym samym stylu, wszystkie wnętrza tworzą spójną całość.

Poddasze – to pokój z widokiem na wieżę, przypominający bajkowe, zamkowe poddasza, w których były zamykane księżniczki.

Pałacowy – ten apartament z widokiem na park został zaprojektowany tak, aby imitować dawne mieszczańskie apartamenty

Jedynka – pokój ten przypomina rustykalne wnętrze, pałacowe poddasze, które niegdyś były zajmowane przez rezydentów

Lolita – to wyjątkowy apartament podkreślający kobiecość i delikatność, w którym róż oraz turkus to dominujące kolory

Marokański – apartament inspirowany królewskimi pałacami Marakeszu, gdzie kolory nadawały dynamiki i wyjątkowości

Buduarowy – pokój zaprojektowany tak, aby naśladować styl wykwintnego francuskiego buduaru

Rustykalna “krowa” – apartament o rustykalnym charakterze, wykonany w sposób humorystyczny

Alicja w Krainie czarów – niezwykły pokój, w którym odnajdą się osoby pragnące podkreślić swą indywidualność

logoArtykuł został przygotowany przy współpracy z Quadrille