Park trampolin Jump Hall – dlaczego warto tu przyjść?

Park trampolin

Park trampolin to świetna forma aktywnego spędzania czasu dla małych i dużych. Wrocławski Park Trampolin Jump Hall oferuje szereg atrakcji – świetna zabawa gwarantowana!

Park Trampolin Jump Hall – dlaczego warto tu przyjść?

Wrocław to piękne miasto, w którym bez wątpienia nie brakuje atrakcji. Jedną z nich jest Park Trampolin Jump Hall. To prawdziwa okazja do świetnej zabawy dla dużych i małych. Park wychodzi potrzebom każdego gościa, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania aktywności fizycznej. Niesamowita zabawa jest tam gwarantowana!

Zastanawiasz się co robić we Wrocławiu?

Nie ma znaczenia czy jesteś młody, czy masz już rodzinę. Jeśli się nudzisz, nie zastanawiaj się, tylko odwiedź park trampolin. To miejsce, w którym każdy się będzie dobrze bawił, więc weź ze sobą znajomych, rodzinę lub rodzeństwo!
Jump Hall to pierwszy park trampolin, który powstał we Wrocławiu. Znajdziesz tutaj aż 1500m2 przestrzeni, na której spędzisz niezapomniany czas. W obiekcie znajduje się aż 6 różnych stref, w których możesz skakać do woli! Trampoliny znajdują się zarówno w poziomie, jak i w postaci bocznych ścian dzięki temu możesz jeszcze bardziej naginać prawa fizyki. Świetnie sprawdzą się też w grze w zbijaka – teraz okaże się kto ma największy refleks.
 Wszystkie konstrukcje są w pełni bezpieczne. Oczywiście zawsze należy pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa obowiązujących w parku. W razie potrzeby można poprosić o wsparcie, czy pomoc wykwalifikowaną kadrę instruktorów, która udzieli instrukcji.

Dodatkowe zajęcia

Jump Hall to nie tylko park trampolin, to również miejsce, gdzie odbywają się zajęcia rozmaite sportowe. W ofercie znajdują się:

 – gimnastyka dla dzieci;
 – akrobatyka (dla dorosłych);
 – parkour;
 – jump fitness;
 – fight tricking;
 – dodgeball – inaczej zbijak na trampolinach. Okazuje się, że kiedy przeciwnicy mogą odbijać się od podłogi i ścian, wcale nie jest tak łatwo!

Oprócz zajęć, w parku trampolin organizowane są różnego rodzaju imprezy. Wyskakane urodziny to jedna z ulubionych rozrywek najmłodszych gości. Idealne połączenie przyjemnego święta z aktywnością ruchową. Oprócz poczęstunku, w specjalnie przygotowanej sali dzieci spędzają czas z rówieśnikami i animatorem, który dba o to, żeby każdy się dobrze bawił. Przed wejściem na trampoliny przewidziana jest porządna rozgrzewka – to niezbędny element dobrej zabawy. Animator czuwa nad bezpieczeństwem uczestników urodzin i dba o organizacje ich czasu.

Park wychodzi również naprzeciw potrzebom osób dorosłych i w swojej ofercie ma organizacje imprez integracyjnych dla firm. To sposób na wspólne spędzenie czasu i …nauczenie się „jak robić salto!?”. Ponadto przewidziane są atrakcje takie jak konkurs wsadów do kosza, ścianka wspinaczkowa czy skoki do basenu z gąbkami.

Trampoliny Wrocław

Jeśli szukasz sposobu na dobrą zabawę i chcesz aktywnie spędzić czas – trampoliny Wrocław! Nie może Cię tu zabraknąć. Park w swojej ofercie ma również trampolinowy park linowy. To prawdziwa nowość i istny raj dla skoczków i osób, które szukają interesującego sposobu na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. Nie przegap tych atrakcji i daj się ponieść radosnym podskokom!