CAŁY UROK GÓR W JEDNYM MIEJSCUOŚRODEK WYPOCZYNKOWY ZAWOJKA

Beskidy – tu,  u stóp słynnej Babiej Góry, w otoczeniu prawdziwie górskiej przyrody czeka na Was Zawojka. Przestronne sale, własna kuchnia,przestronna restauracja, przytulne i wygodne pokoje – wszystko to sprawia, że wyjazd w góry i nocleg w Zawojce to idealny wypoczynek.Lokalizacja, możliwości dopasowania liczebności pokoi do danej grupy, własne zaplecze restauracyjne, sale do zabaw oraz gier, wielofunkcyjne boisko- dzięki temu nasz ośrodek w Zawoi świetnie sprawdza się jako miejsce dla dzieci i młodzieży. 

ZAKWATEROWANIE
 PRZYTULNE POKOJE

Wygodne pokoje. Dom wypoczynkowy Zawojka to ponad 20 pokoi o dobrym z komfortowymi łóżkami oraz telewizorami do dyspozycji naszych Gości. Korzystają z nich zarówno wycieczki szkolne podczas pobytu w Beskidach jak i indywidualni turyści planujący krótki nocleg z Zawoi.

WYŻYWIENIE
 DOMOWE JEDZENIE 

Własne posiłki. Zawojka serwuje samodzielnie przygotowywane posiłki. Nie ograniczamy się do cateringu, nie uznajemy kulinarnej bylejakości. Nasz ośrodek dysponuje własną kuchnią, dzięki czemu może zapewnić śniadania czy obiadokolacje idealnie dopasowane do potrzeb grup przyjeżdżających na pobyt w górach.

SALA RESTAURACYJNA
 WSPÓLNE POSIŁKI 

Duża restauracja. Posiłki to dla nas coś więcej niż po prostu śniadania, obiady czy kolacje. To forma wspólnego spędzania czasu, okazja do rozmów. Restauracja w naszym ośrodku to maksimum miejsca na prywatność, swoboda, wygoda. Mamy możliwość bezproblemowego ugoszczenia kilkudziesięciu gości – dlatego ośrodek

INFRASTRUKTURA
OTOCZENIE OŚRODKA

Bogata infrastruktura Ośrodka bezpłatnie – do dyspozycji grupy podczas całego pobytu: 

  • Sala multimedialna z TV LED 58 cal, nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym
  • Stół do ping – ponga
  • Stół do snookera
  • Miejsce na ognisko
  • Wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią
  • Szatnia

POŁOŻENIE
 ZAWOJA – BESKIDY 

Ośrodek wypoczynkowy ulokowany jest w miejscu będącym prawdziwą kwintesencją piękna polskich gór. Pensjonat znajduje się w górnej części Zawoi – u samych stóp Królowej Beskidów, słynnej Babiej Góry. Dzięki temu nasi Goście o poranku widzą to, co szczególnie urokliwe podczas wakacji w górach: połączenie wschodu słońca, błękitu nieba, monumentalnych szczytów i dominującej zieleni drzew.

BOGATA OFERTA
OBOZY – KOLONIE – IMPREZY

Różnorodne możliwości. Zielone szkoły, kolonie, obozy, wycieczki szkolne, pobyt wypoczynkowy, spontaniczny wyjazd na wakacje w górach z rodziną – cokolwiek planujesz, nasz pensjonat w Zawoi spełni Twoje oczekiwania. Dom wypoczynkowy zapewnia spokój i ciszę, ale jednocześnie doskonałe warunki m.in. do zabaw na terenie przed ośrodkiem oraz w wewnętrznej sali.

 PRZYKŁADOWE CENY

Nocleg ze śniadaniem  od 59 zł
Obiad 
od 20 zł
Zielone Szkoły/biała szkoła od 290 zł
Pakiet Majówkowy  250 zł
Pakiet Sylwestrowy  590 zł
Pakiet Komunijny  od 120 zł

JESTEŚMY TUTAJ DLA WAS OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ZAWOJKA

Zawojka to ośrodek wypoczynkowy w górach, w którym najważniejszy jest człowiek. Wy – nasi Goście – jesteście priorytetem. Staramy się poznać wszystkich przyjezdnych, dowiedzieć się jakie mają oczekiwania – by potem je spełniać. Podczas pobytu w domu wypoczynkowym staramy się być dla Was jak najdłużej. Zapewniamy nie tylko idealne warunki do wypoczynku, ale również poczcie świetnej zabawy w typowo góralskim klimacie.

restauracja beskidy

OPINIE NASZYCH GOŚCIZADOWOLENIE NASZYCH GOŚCI JEST DLA NAS PRIORYTETEM

 Przyjeżdżasz  w góry, by odpocząć od codzienności. Naszym zadaniem jest zadbanie byś o nic nie musiał się martwić, a każdy dzień urlopu dostarczał niezapomnianych wrażeń. Pozwólcie, że przedstawimy wam kilka opinii Gości, którzy obdarzyli nas zaufaniem i spędzili swój pobyt w ośrodku „Zawojka”

Piotr Trojak „Piękny i bardzo schludny ośrodek, świetna organizacja imprez i wyjazdów. Pyszne domowe jedzenie, rewelacyjna obsługa a w dodatku te widoki ♥ Czego można chcieć więcej? Zawojka to recepta na udany wyjazd!
Na pewno tu wrócę :)”

Basia Szymańska „Cudowny pobyt, polecam Wszystkim osobom wybierającym się w góry czysto i smacznie pod każdym względem”

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ